Perličky našich profesorov...

M.K.    Žiak pri odpovedi z geografie: "A pri podzemných prameňoch vznikli mnohé kúpele..." p.prof: "Pri podzemných prameňoch? Márišku, tam sa môžu akurát krtkovia rekreovať!"

D.P.    "Prestaňte tu hádzať tie papieriky, lebo Vám tu urobím letecký deň."

I.B.    Žiak: "Už nepočítajme. Prejdime si radšej nejaké fyzické zákony." p.prof: "Fyzikálne, keď už... Fyzické sú iné." Žiak: "Nevadí, fyzické sú tiež zaujímavé..."

S.B.    "Všetci ostaňte tu a choďte von."

D.P.    "Ja viem že som štíhla a zboku ma možno nevidno, ale ja som tu."

R.R.    Žiak: "To je viditeľné voľným okom?" p.prof: "Aj voľným okom, aj dvoma očami..."

I.B.    p.prof: "Nejaký prípad zo života na 3.Newtonov zákon?" Žiak: "Keď tlačíme fúrik." p.prof: "A aj fúrik tlačí Vás, hej?"

E.P.    "Slovííííččččkooo neeeevieeeeem, neeeepoooozzznaaaaammm."

T.K.    Počas písomky sa spolužiak prihlásil, že nerozumie otázke, odpoveď pani prof.: "To nemáš rozumieť ale napísať!"

J.B.    Pri experimente s takou dlhou spružinkou: " Tak Matej, poďte ma pretiahnuť":D

M.K.   Tesne pred lyžiarskym sme dostali od p.prof. papieriky čo si máme so sebou priniesť a bola tam napísaná aj flanelová košeľa. Niekto sa ho spýtal, že načo si ju má každý priniesť... a on na to: No veď na diskotéku, nie? :D

M.K.    " Jasaň, Juhár, či čo si, poď sem", "doc. Klein, ing.Janák, Vinca Csc. a prof.Petro,dopredúúú !!!"

P.A.    "1. svetová vojna trvala od začiatku po koniec."

Š.A.    Ruka mi vyletí, hlava ti odletí, spadne ti do smetí, bude menej detí".

R.R.    "S prepáčením, ale toto je už VYCHCANOSŤ

L.K.    Na čo sem chodíš? Kradnúť štátne teplo a svetlo?

p.V.    "Chlapci s vami je to strašné - ste hluční. Vy nemáte hraníc" Adrian Mandelik na to zapotil: "Paaaaani profesorka šak sme v Európskej únií" :)

p.B.    "Vezmite si pravítko a narysujte kružnicu" alebo "Zostrojte trojuholník ABCD" :)

L.K.    "Dvaja muži, strihnite si. Kto prehrá, ide odpovedať."

J.B.    "Farkaš, postavte sa (Števo sa postavil) ... a čo stojíte ako somárik, sadnite si -5! :-)"

Š.A.    "Keď je Méderová na tých kruhoch, nastane rozruch v našich kruhoch..."

Š.A.    "Viktória, Vám by mali odzvoniť hneď na začiatku hodiny, aby ste boli aktívna...."

Š.A.   "Das Kaugumi von z huby"