Úvod

Táto stránka vzniká za spolupráce učiteľov matematiky na rôznych typoch škôl, aby pomáhala všetkým učiteľom pri vyučovaní matematiky.

Obsahuje hlavne interaktívne cvičenia, ktorých cieľom je precvičiť a utvrdiť učivo preberané na hodinách matematiky (resp. seminároch, cvičeniach z matematiky,..). Interaktívne cvičenia sú utriedené podľa okruhov a tematických celkov podľa Štátneho vzdelávacieho programu - v ľavom menu. Priebežne pracujeme na vytváraní ďalších cvičení.

V časti Maturita sú Maturitné testy z matematiky z minulých rokov (úlohy z nich sú autorským dielom NÚCEM, uverejnené sú s ich písomným súhlasom).

Veríme, že Vám tieto interaktívne cvičenia uľahčia prácu, a ak máte chuť a nápady, môžte sa k nám pridať a vyrábať vlastné interaktívne cvičenia, radi uvítame každú pomoc (kontaktujte administrátora - na spodku stránky).

Autori interaktívnych cvičení:

• RNDr. Gabriela Kövesiová, Gymnázium Š. Moysesa Moldava nad Bodvou
  • Mgr. Iveta Hermanovská, SOŠ drevárska, Vranov nad Topľou
  • RNDr. Silvia Mosorjaková, SOŠ Moldava nad Bodvou
  • RNDr. Marta Megyesiová, ZŠ Sačurov
  • Ing. Slávka Šoltésová, SOŠ technická, Kukučínova ul., Košice
  • Mgr. Ľubica Kollárová, SŠ, Školská, Banská Bystrica
  • PaedDr. Katarína Poláčiková, ZŠ Brezovica - Trstená
  • Mgr. Alena Naďová, ZŠ Kostolné
  • RNDr. Erika Tomková, ZŠ Malinovského, Partizánske
  • RNDr. Janette Dlugošová, Stredná priemyselná škola, Poprad
  • Mgr. Ľudmila Bodnárová, Stredná priemyselná škola, Poprad

Pozn. V prípade, že sa Vám nesprávne zobrazujú niektoré matematické znaky použite iný prehliadač internetových stránok.