Ples rodičov a priateľov školy

Dňa 29. januára 2010 naša škola, Gymnázium Štefana Moysesa v Moldave nad Bodvou, zorganizovala prvý benefičný ples. Finančný výťažok bude použitý pre potreby školy. Táto udalosť sa konala v priestoroch Základnej školy na Severnej ulici v Moldave nad Bodvou. Hneď pri príchode nás čakalo príjemné prekvapenie, kvietok a pohárik na zahriatie.

Otvorenie plesu patrilo pani riaditeľke, RNDr. Zuzane Borovskej, ktorá hostí srdečne privítala. Všetkých prítomných tanečne naladilo vystúpenie štúdia FOKUS.
Celé podujatie sa nieslo v duchu dobrej nálady, o ktorú sa celú noc postarala skupina TIP – TOP. Na parkete sa to hmýrilo róbami od výmyslu sveta ako aj odvážnymi tanečníkmi.

Ako to už na plesoch býva, ani tu nechýbala polnočná tombola. Ceny od rôznych sponzorov boli veľmi zaujímavé a pestré. Najväčší úspech zožala vlečka hnoja :-) Zábava gradovala až do skorých ranných hodín... Veríme, že takáto úspešná akcia sa bude pod záštitou našej školy konať pravidelne a prispeje tak k utužovaniu dobrých vzťahov medzi rodičmi a priateľmi školy.