Súťaž pre šikovných žiakov

Čo sa u nás dialo 9.marca 2010? Opäť po roku prišiel na návštevu náš kamarát HROCH. Už od rána sa bránou našej školy hrnuli dovnútra žiaci piateho a šiesteho ročníka z okolitých škôl, aby si zmerali sily s rovesníkmi z nášho gymnázia a predviedli HROCHOVI, ako sa od posledného stretnutia, od minulého ročníka, zlepšili.

Mladí „vševedkovia“ si mali možnosť porovnať sily v matematike a slovenskom jazyku. Úlohy sme pre nich pripravovali my, žiaci vyšších tried, pod dohľadom profesorov. Súťažiacim nechýbala zdravá dávka rivality. Zo súboja s písomnými úlohami vyšli všetky družstvá so vztýčenou hlavou a v ústnej časti zo slovenského jazyka sme žasli nad originalitou a vynaliezavosťou mladších kolegov :) Všetkým zúčastneným ďakujeme, víťazom gratulujeme a spoločne s HROCHOM sa už teraz tešíme na spoluprácu v budúcom ročníku :)

... fotografie nájdete vo fotoalbume