Halloween párty

Dňa 29.10.2019 sa na našej škole konala každoročná halloweenska párty. Avšak tento rok to bolo výnimočné. Konečne sme si aj my študenti z II.A mohli vyskúšať, aké to je plánovať a organizovať takúto akciu. Celá akcia prebehla v telocvični školy. Nielen pre študentov, ale aj pre učiteľov boli pripravené zaujímavé aktivity, ako napríklad jedenie muffinov bez pomoci rúk, vyrezávanie tekvíc, elephant march, hádanie kto to je a kopec ďalších. Následne po aktivitách bola prehliadka masiek, pri ktorej sa halloweenska komisia učiteľov radila pri výbere najkrajšej, najstrašidelnejšej a najkreatívnejšej masky. Zatiaľ sa študenti mohli občerstviť v našom bufete a odfotiť sa pri fotostene. Koniec hlavného programu bolo odovzdávanie diplomov a cien. Záverečným programom bola diskotéka. Tešíme sa na vás opäť o rok.

... viac fotografií vo fotoalbume