Hroch 2017

Vo štvrtok 4. mája 2017 sa na našej škole už tradične konala súťaž s názvom HROCH (Hľadaj Riešenia Ostaneš CHytrý). Táto súťaž sa od iných súťaží líši tým, že ju organizujú žiaci našej školy, a teda aj úlohy, ktoré súťažiaci riešili, vymysleli naši žiaci (I.A, V.OA). V teste sa súťažiaci stretli najmä s logickými úlohami – či už s osemsmerovkami alebo slovnými úlohami, ale popasovať sa museli aj s diktátom. Tento rok si zmeralo sily 7 škôl z Moldavy a okolia v matematike a v slovenskom jazyku a literatúre. Počas 60 minút sa štvorčlenné tímy snažili podať čo najlepší výkon. Čakanie na výsledky spríjemnila súťažiacim pani psychologička, s ktorou si v telocvični zahrali zaujímavé kolektívne hry. Na záver pani riaditeľka odovzdala víťazom diplomy a hodnotné ceny.

... fotografie z akcie