Valentínsky hokej

Dňa 14.2.2017 sme dostali neodmietnuteľnú ponuku zúčastniť sa na hokejovom zápase v Košiciach. Bola to príležitosť ako stráviť pekného Valentína v okruhu priateľov. Hrali Košice proti Martinu. Veľkú zábavu sme mali nielen z vtipného maskota, ktorý bol pre niektorých väčšou atrakciou ako samotný hokej, ale aj z objavenia sa na veľkej obrazovke nad ľadovou plochou. V prvej tretine Martin skóroval 2:0. V druhej a tretej tretine sa Košičania spamätali a stav obrátili na 2:2. Keďže bola remíza, nastalo predĺženie, po ktorom sa stav aj tak nezmenil. Všetci sme ostali v strese pri nájazdoch. Prvý nájazd patril hráčovi z Martina. Netrafil. Ďalší bol pre Košičanov taktiež nemeniaci skóre. Na rade bol opäť hráč z Martina, ktorý znova netrafil. V tejto chvíli by sa napätie dalo krájať. Košický hráč trafil!!! Podstatné bolo už len, aby martinský súper bránu netrafil. Náš brankár bol šikovný a puk do bránky nepustil, takže výsledný stav bol 3:1 pre Košice. Všetci sme odtiaľ odchádzali s dobrým pocitom na srdci, že sme boli súčasťou tohto zázraku.