Košice zdolali Martin a my sme boli pri tom!

Dňa 11.3.2016 nám kolektív našich profesorov zorganizoval výlet na hokejový zápas do neďalekých Košíc. Všetci milovníci hokeja a hlavne klubu HC Košice z našej školy, vrátane mňa, mali veľkú radosť. Pred Steel Arénou sme sa pripojili k ostatným fanúšikom a spolu dúfali vo víťazstvo „našich“.
Oceliari na svojom ľade privítali Martinčanov. Zápas sme sledovali z miesta za bránou, odkiaľ sme ako správni fanúšikovia náš tím hlasno povzbudzovali. Nezabudli sme ani na plagát, ktorý prezentoval naše gymnázium. Po prvom góle, ktorým sa otvorilo skóre, celá Steel Aréna ožila. Za stavu 2:1 pre Košice sme sa pobrali občerstviť do bufetov a odfotiť sa s maskotom. Počas druhej tretiny sme videli ďalší krásny gól z dielne košického tímu a užili si burácanie tribún. V tretej tretine naši potvrdili víťazstvo ďalším gólom a Košice tak zdolali Martin 4:1 a úspešne vstúpili do play-off sezóny 2015/2016. Všetci sme boli veľmi šťastní a cestou domov vládla v autobuse veselá nálada. Som veľmi vďačná, že som sa mohla tohto zápasu so svojimi spolužiakmi a profesormi zúčastniť a dúfam, že si to onedlho zopakujeme s ďalším víťazstvom Oceliarov.

... video z akcie