HROCH 2015

Ako sa už stalo tradíciou na našej škole, aj tento rok sme zorganizovali pre šikovných žiakov z okolitých základných škôl súťaž plnú hlavolamov, rébusov, tajničiek, osemsmeroviek a iných zaujímavých úloh. Súťaž HROCH (Hľadaj Riešenie Ostaneš CHytrý) pripravujú žiaci kvarty a kvinty pre svojich mladších spolužiakov a nielen pre nich. Tohto roku sa do súťaže prihlásilo sedem škôl (ZŠ Poproč, ZŠ Malá Ida, ZŠ Čečejovce, ZŠ s VJM Moldava, ZŠ ČSA, ZŠ Severná, GŠM). Z každej školy súťažili po dve družstvá (matematické a slovenčinárske). Po hodinke "lámania si hláv" dostali chutné občerstvenie a kým organizátori opravili ich riešena, mohli si vybrať, ktorej oddychovej aktivite sa budú venovať. Na výber mali možnosť zahrať si v telocvični stolný tenis, preskúmať svet moderných spoločenských hier alebo predviesť svoju kreativitu v tvorivých dielňach. Na záver pani riaditeľka odovzdala víťazom diplomy a pekné ceny. Výsledkovú listinu nájdete TU.

... fotografie vo fotoalbume