Európa v škole

Nie je žiadnym tajomstvom, že na naše gymnázium chodí mnoho talentovaných študentov. Aj preto sa študenti svojimi výtvarnými, literárnymi i multimediálnymi prácami zapojili do 60. ročníka Európy v škole. Témy ako „Tichý občan nie je dobrý občan“, či „Zjednotená Európa - od konceptu k realite“ potrápili i tento rok. Zvládnuť takéto neumelecké témy je náročné, no žiaci ich oživili vlastnou hlbokou myšlienkou, vdýchli im hodnotu a predviedli svoj talent v danej umeleckej oblasti. Žiakom sa podarilo umiestniť na krásnych priečkach.
Samozrejme, veľká vďaka patrí pani profesorke Fehérovej, no i iným pedagógom, ktorí svojimi názormi a radami dopomohli študentom k sladkému úspechu. Nám študentom prajem veľa inšpirácie, nových nápadov a ďalšie významné víťazstvá.

Výsledková listina:

Okresné kolo 12 – 15 rokov