Vianočný volejbalový turnaj študentov a profesorov

Dňa 22.12.2011 sa v našej telocvični uskutočnil vianočný volejbalový turnaj. Prihlásiť sa mohol hocikto zo starších študentov. Jedinou podmienkou bolo, že za družstvo muselo hrať aspoň jedno dievča, čo znamená, že pomer chlapcov a dievčat na ihrisku bol 5:1. Nazbieralo sa 5 študentských družstiev a jedno profesorské. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín. Prví zo skupín postúpili do finále.

Aj keď v telocvični bola zima, to neodradilo volejbalových nadšencov od sledovania zápasov. Celou telocvičnou sa ozývali výkriky žiakov, keď zbadali profesorov v športových úboroch. Pri ich hre to iné nebolo. Všetci ich "povinne" povzbudzovali a vyplatilo sa. Dostali sa do finále, a s nimi taktiež aj tím Zajčo. Po dlhom boji sa víťazmi stal tím Zajčo. Členmi boli druháčky a jeden tretiak. Ďakujeme našim spolužiakom, že dokázali udržať pohár v našich rukách. Dúfam, že to takto bude aj ďalší rok. Ale nechajme sa prekvapiť!