Účelové cvičenie

„Prší, prší, len sa leje“... Spievali v MŠ v piatkové októbrové ráno.
Žiaci I.OA, III.OA a IV.OA v rámci svojej druhej časti účelového cvičenia prijali pozvanie I.MŠ - Štvorlístok , aby sa zúčastnili ich športovej aktivity - Mama, otec, sestra, brat, poď si s nami zabehať. Mladší žiaci Gymnázia Š. Moysesa za sychravého jesenného počasia, ale s dobrou náladou, povzbudzovaní svojimi spolužiakmi bežali na dvore MŠ za udržanie si zdravého tela i ducha.

Deti z MŠ s obdivom a úžasom vítali svojich starších kamarátov. Tí si zaspomínali na bezstarostné chvíle v predškolských zariadeniach a závideli svojim malým kamarátom toto obdobie hry a zábavy bez školských povinností.
Mladší žiaci Gymnázia svoje účelové cvičenie ukončili ďalším pohybovými a športovými činnosťami. Takto strávené chladné jesenné dopoludnie bolo pre žiakov zmenou a osviežením v ich každodennom školskom živote.