Ples rodičov a priateľov školy

Posledný januárový víkend Gymnázium Štefana Moysesa, spoločne so RRZ ,usporiadalo 2.ročník Plesu rodičov a priateľov školy. Tak, ako minulý rok, aj tentoraz sa ples konal v priestoroch ZŠ na Severnej ulici. Pozvaní boli všetci, ktorí sa chceli po náročnom týždni zabaviť a oddýchnuť si v spoločnosti svojich známych a priateľov. Pri vstupe každú dámu čakalo prekvapenie v podobe ruže a pánov pohárik na privítanie. Krátko po ôsmej hodine, keď si každý našiel svoje miesto pri stole, riaditeľka gymnázia-RNDr. Zuzana Borovská, zahájila večer slávnostným príhovorom. Prítomných dostalo do tanečnej nálady vystúpenie tanečníkov zo štúdia FOKUS, úvod sa niesol v znamení viedenského valčíka, vidieť sme mohli rytmický jive či zmyselnú rumbu.

Celý večer hrala do taktu skupina Harmony Band. Hudbou sa nechala uniesť väčšina prítomných a zábava trvala do neskorých nočných hodín. Samozrejme, ani v tento večer nesmela chýbať tombola s množstvom skvelých cien od štedrých sponzorov. Výhercom bol každý s troškou šťastia. Zorganizovaním tohto plesu sa potvrdili dobré vzťahy školy, rodičov a priateľov, a je znamením, že podobné akcie spĺňajú svoj účel a verím, že si zachovajú tradíciu.

... fotografie z plesu nájdete vo fotoalbume