Najlepšie výsledky
školský rok | meno | umiestnenie |
---|---|---|
2013/14 | Martina Janičková, Viktória Schürgerová, Tomáš Szepsi, Matúš Rácz, Dávid Giák a žiaci kvarty | ocenení v celoslovenskom výtvarno-vzdelávacom projekte Umenie zblízka |
2013/14 | František Sciranka | 1. miesto v prvom kole celoslov. súťaže Pangea, 3. miesto v druhom kole celoslov. matematickej súťaže Pangea |
2013/14 | Gabriela Danková | 1. miesto v celoslovenskom kole výtvarnej časti súťaže Európa v škole |
2013/14 | Sofia Cingeľová, Katarína Kötelešová, Dominika Oravec | 4. miesto v kraj. kole volejbalu |
2013/14 | Dominika Oravec, Alexandra Humarová | 4. miesto v kraj. kole výtvar. súťaže Európa v škole |
2013/14 | Martina Janíčková | 5. miesto v kraj. kole Olympiády zo SJL |
2013/14 | Ruth Borovská | 2. miesto v okres. kole Olympiády v ANJ |
2013/14 | Norbert Pelegrin | 3. miesto v okres. kole Olympiády v ANJ |
2013/14 | Viktória Schürgerová | 2. miesto v okres. kole Olympiády v NEJ |
2013/14 | Richard Pastirčák | 3. miesto v okres. kole Hviezdoslavovho Kubína |
2013/14 | Adam Cingeľ | 2. miesto v okres. kole výtvar. súťaže Európa v škole - umelecká práca |
2013/14 | Simoneta Mértenová | 2. miesto v okres. kole výtvar. súťaže Európa v škole - literárna práca |
2013/14 | Veronika Filipovská, Jana Lacková | 3. miesto v okres. kole výtvar. súťaže Európa v škole - multimediálna práca |
2013/14 | Miriam Palková, Martina Janičková, Ruth Borovská, Simoneta Mértenová | 3. miesto v okres. kole výtvar. súťaže Európa v škole - skupinová práca |
2012/13 | Juliána Verešová | 11. miesto na celoslov. kole súťaže Olympiáda ľudských práv |
2012/13 | Adrián Szegedi | 1. miesto v celoslovenskom kole súťaže Expert geniality show - Anglický jazyk |
2012/13 | Adrián Szegedi | 4. miesto v celoslovenskej súťaži Expert geniality show |
2012/13 | Patrik Jakči | 1. miesto v kraj. kole a účasť na celoslov. kole súťaže Európa v škole – multimediálna časť |
2012/13 | Michal Soroka | účasť na celoslov. kole súťaže v prednese slovenskej prózy Timravina studnička |
2012/13 | Natália Kuzmová | 1. miesto v kraj. kole a účasť na celoslov. kole súťaže Európa v škole – výtvarná časť |
2012/13 | Richard Héczei | 2. miesto v kraj. kole a účasť na celoslov. kole súťaže Európa v škole – literárna časť |
2012/13 | Marek Čižmár | 15. miesto v celoslov. súťaži EXPERT Geniality show |
2012/13 | Matej Ujco | 3. miesto v kraj. kole atletických majstrovstiev |
2012/13 | Ronald Balog | 1. miesto v celoslov. súťaži iBobor |
2012/13 | Simoneta Merténová | účasť na celoslov. kole Európa v škole |
2012/13 | Viktória Schürgerová | účasť na celoslov. kole z Olympiády v NEJ |
2012/13 | Adam Lukács | 2.miesto v obvod. kole GEO olympiády |
2012/13 | Richard Pastirčák | 3. miesto v okres. kole Hviezdoslavovho Kubína |
2012/13 | František Sciranka, Richard Pastirčák | úspešní riešitelia celoslovenskej súťaže Matematický klokan |
2011/12 | Juliána Verešová | 2. miesto v celoslov. kole za esej, účasť na celoslov. súťaži – Olympiáda ľudských práv |
2011/12 | Dávid Pásztor | 1. miesto celoslov. výtvarnej súťaže Červené stužky |
2011/12 | Norbert Doboš | 2. miesto v celoslovenskej matematickej korešpondenčnej súťaži MAT MIX |
2011/12 | Gabriel Harajda | 1. miesto v celoslovenskej matematickej korešpondenčnej súťaži MAT MIX |
2011/12 | Sebastián Jenis | 1. miesto v celoslovenskej matematickej korešpondenčnej súťaži MAT MIX |
2011/12 | Adam Šmelko | 1. miesto v celoslovenskej matematickej korešpondenčnej súťaži MAT MIX |
2011/12 | Natália Kuzmová | čestné uznanie v súťaži Literárne podhorie |
2011/12 | Natália Kuzmová | 3. miesto v literárnej súťaži ocenu Dominika Tatarku |
2011/12 | Ráchel Borovská, Ľubomíra Somodiová,Jana Faragóová, Dominika Sabová | účasť v celoslovenskom kole súťaže Európa v škole |
2011/12 | Dávid Ongyik | 1. miesto v kraj. kole atletiky – skok do diaľky, 2. miesto v kraj. kole atletiky – skok do výšky, účasť na majstrovstvách Slovenska |
2011/12 | Marek Čižmár, Erik Hutkai, Adam Kovács | 1. miesto v kraj. kole Súťaže o olympionizme |
2011/12 | Monika Kababiková, Klaudia Jusková, Diana Vozárová, Patrícia Bálintová, Adrián Juríček | 2. miesto v kraj. výtvar. súťaži Európa v škole – Multimédia |
2011/12 | Zita Baníková | 3. miesto v kraj. kole atletiky - vrh guľou |
2011/12 | Frederika Petriková, Diana Vozárová | účasť na celoslov. etickej súťaži Globálny etický program - Vedieť sa správne rozhodnúť |
2011/12 | Patrícia Kaclíková | 9. miesto v kraj. kole Olympiády z BIO |
2011/12 | Ráchel Borovská | ocenenie v krajskej výtvar. súťaži Európa v škole |
2011/12 | Ľubomíra Somodiová, Jana Faragóová | ocenenie v krajskej výtvar. súťaži Európa v škole |
2011/12 | František Sciranka | 1.miesto v obvod. kole Pytagoriády |
2011/12 | Ruth Borovská | 2. miesto v okres. kole Olympiády v ANJ |
2011/12 | Klaudia Jusková | 2. miesto v obvod. kole v atletike |
2010/11 | Karin Sedláková | 2. miesto v celoslov. kole výtvarnej súťaže Červené stužky, 1. miesto v okres. kole výtvar. súťaže Plameň, iskra života |
2010/11 | Viktor Varga | 5. miesto v celoslov. kole Olympiády ľudských práv |
2010/11 | Viktória Schϋrgerová | 3. miesto v kraj. kole Olympiády v NEJ |
2010/11 | Veronika Viszlayová | 4. miesto v kraj. kole Olympiády v NEJ |
2010/11 | Patrícia Kaclíková | 6. miesto v kraj. kole BIO olympiády |
2010/11 | Matej Ujczo | 6. miesto v kraj. kole CHE olympiády |
2010/11 | Henrieta Zsóková | ocenenie v krajskom kole výtvar. súťaže Európa v škole |
2010/11 | Ľubomíra Somodiová | ocenenie v krajskom kole výtvar. súťaže Európa v škole |
2010/11 | Martina Janíčková | účasť v kraj. kole Hviezdoslavovho Kubína |
2010/11 | Natália Gašparová | 1. miesto v obvod. kole výtvar. súťaže Európa v škole |
2010/11 | Nadežda Kekeľová | 3. miesto v obvod. kole a čestné uznanie v celoslov. kole výtvar. súťaže Európa v škole |
2010/11 | Ruth Borovská | 3. miesto v obvod. kole z Olympiády v ANJ |
2010/11 | Ronald Balog | 3. miesto v obvod. kole Pytagoriády |
2010/11 | Marek Čizmár | 1. miesto v celoslovenskom kole súťaže Expert geniality show - Planéta Zem |
2009/10 | Patrícia Hudáková, Daniel Szmolniczky | cena národnéhoinštitútu slovenského jazyka a literatúry v súťaži Dobšinského Košice |
2009/10 | Viktor Varga | účasť v celoslov. kole Olympiády ľudských práv, 2. miesto za esej Demokracia si ty |
2009/10 | Dávid Kovács | 1. miesto v celoslov. kole a cena poroty výtvar. súťaže Červené stužky |
2009/10 | Viktória Fábryová | 3. miesto v kraj. kole v Olympiáde v NEJ |
2009/10 | Karin Sedláková | špeciálna cena v celoslov. výtvar. súťaže Deti klíme, 1. miesto v kraj. kole výtvarnej súťaže Vesmír – dobrodružstvo objavov |
2009/10 | Slávka Hiľovská, Kristián Bolló | čestné uznanie v kraj. kole vo výtvar. súťaži Vesmír – dobrodružstvo objavov |
2009/10 | Patrícia Hudáková, Daniel Szmolniczký | 2. miesto v kraj. kole v Matičnej súťaži Dobšinského Košice |
2009/10 | Patrícia Kaclíková, Dominika Šimonová | 2. miesto v kraj. kole Európsky týždeň boja proti drogám |
2009/10 | Adam Šmelko | 1. miesto v obvod. kole MMO |
2009/10 | Norbert Doboš | 2. miesto v obvod. kole MMO |
2009/10 | Adrián Szegedi | 3. miesto v obvod. kole olympiády v ANJ |
2009/10 | Henrieta Kuzderová, Peter Hudák | účasť na krajskom kole v Olympiáde v ANJ |
2009/10 | Veronika Viszlayová | účasť na krajskom kole v Olympiáde v NEJ |
2009/10 | Nikolas Rybár | 1. miesto vo vlastnej kategórii súťaže v prednese poézie a prózy v maďarskom jazyku |
2009/10 | Dávid Ongyik | 1. miesto na obvod. majstrovsvách v skoku do výšky a skoku do diaľky |
2009/10 | Roman Ujco | 1. miesto v obvod. kole Beh na 300 m |
2009/10 | žiaci III.OA | zvláštna cena za multikulturálne stvárnenie v celoslov. finále súťaže Supertrieda |
2009/10 | Daniel Lučai, Roland Kister, Radwan Al Ali a žiaci IV.OA | ocenení v celoslov. výtvarno-vzdelávacom projekte Umenie zblízka |
2008/09 | Miriama Antlová | 1. miesto v kraj. kole, 2. miesto v celoslov. kole Olympiády z NEJ |
2008/09 | Zuzana Jánošíková | 1. miesto v reg. kole v rétorike Štúrov Zvolen, úspešná v celoslovenskom kole |
2008/09 | Karin Sedláková | Čestné uznanie v celosl. meradle vo výtv. súťaže Európa v škole |
2008/09 | Lukáš Ižovský | 1. miesto v kraj. kole výtv. súťaže Európa v škole |
2008/09 | Ladislav Takáč | 2. miesto v kraj. kole výtv. súťaže Európa v škole |
2008/09 | Jana Popovicsová | 3. miesto v kraj. kole výtv. súťaže Európa v škole |
2008/09 | Gabriel Szabó Bartko | 3. miesto v kraj. kole SOČ odbor ochrana a tvorba životného prostredia |
2008/09 | Henrieta Kuzderová | úspešná riešiteľka kraj. kola GEO olympiády |
2008/09 | Aneta Vartásová | úspešná riešiteľka kraj. kola GEO olympiády |
2008/09 | Adrián Szegedi | 1. miesto v okres. kole GEO olympiády |
2008/09 | Adam Šmelko | 1. miesto v okres. kole MMO, 6. miesto v kraj. kole |
2008/09 | Rastislav Červený, Nikola Viszlaiová, Adam Fabián | 2. miesto v regionálnom kole súťaže Mladý Európan |
2008/09 | Volejbal - dievčatá | 4. miesto v krajskom kole, 2. miesto súťaži Scool cup |
2008/09 | Dievčatá | 1. miesto v okresnom kole družstiev v ľahkej atletike |
2008/09 | DRK Gymkáči | účasť na celoslovenskej súťažnej prehliadke detských recitačných kolektívov |
2008/09 | Žiaci sekundy | Účastníci celoslovenského finále Supertrieda |
2007/08 | Mariana Liptaiová | účasť v celoslov. kole Olympiády ľudských práv |
2007/08 | Miriam Antlová | 1. miesto v kraj. kole, 6. miesto v celoslov. kole Olympiády v NEJ |
2007/08 | Družstvo maturantov | 4. miesto v národ. finále Európskej humanitárnej olympiády |
2007/08 | DS Gymkáčik | 1. miesto v krajskom kole, účasť na celoslov. prehliadke divad. súborov |
2007/08 | Beáta Pecuchová | 3. miesto v kraj. kole SOČ – odbor ochrana a tvorba životného prostredia |
2007/08 | Družstvo dievčat | 4. miesto v krajskom kole volejbal |
2007/08 | Jana Juhásová | Postup do celoslov. kola výtv. súťaže Európa v škole |
2007/08 | Adriana Jasaňová | Špeciálna cena celoslov. výtv. súťaže v rámci Týždňa vedy a techniky |
2007/08 | Karin Sedláková, Zuzana Oleksíková | Špeciálna cena výtv. súťaže Nakresli výskumníka/výskumníčku v rámci celoeurópskeho projektu |
2007/08 | Norbert Doboš, Adam Šmelko, Adrián Szegedi | 1.,2. a 3.miesto v reg. kole MAT olympiády |
2006/07 | Martin Vasiľ | 1. miesto v celoslov. súťaži „Každý iný všetci rovní“ – grafický návrh plagátu |
2006/07 | Tomáš Viszlay | 3. miesto v kraj. kole Olympiády v NEJ |
2006/07 | Miriam Antlová | 1. miesto v krajskom kole, 4. miesto v celoslov. kole Olympiády v NEJ |
2006/07 | Pavol Široczki | 1. miesto v krajskom kole, 1. miesto v celoslov. kole Olympiády v NEJ |
2006/07 | Gabriel Szabó – Bartko | – úspešný riešiteľ v kraj. kole GEO olympiády |
2006/07 | Denisa Komjátyová | 2. miesto v kraj. kole GEO olympiády, 8. miesto v celoslov. kole |
2006/07 | Matej Smorada | 1. miesto v kraj. kole v Olympiáde ľudských práv, účasť v celoslov. finále |
2006/07 | Anna Cirbusová | 3. miesto v kraj. kole SOČ odbor ekológia |
2006/07 | Adam Fabian | úspešný riešiteľ kraj. kola CHE olympiády kat.C |
2006/07 | Alexandra Gajdošová | 5. miesto v celoslov. finále súťaže „Vedieť sa správne rozhodnúť" |
2006/07 | Žiaci III.OA | ocenení v celoslovenskom výtvarno-vzdelávacom projekte Umenie zblízka |
2005/06 | Laura Magyarová | 2. miesto v kraj. kole, účasť v celoslov. kole Beh Jozefa Plachého |
2005/06 | František Pálenčár | úspešný riešiteľ kraj. kola FYZ olympiády kat.A |
2005/06 | František Revický | úspešný riešiteľ kraj. kola MMO |
2005/06 | Matúš Fabián | súťaž Olympiáda ľudských práv – účasť v celoslovenskom kole - SOČ, odbor ekológia 3. miesto v kraj. kole |
2005/06 | Lucia Hiľovská | 5. miesto v kraj. kole BIO olympiády kat.A |
2005/06 | Vladimíra Gajdošová | 4. miesto v kraj. kole BIO olympiády posterová časť |
2005/06 | Pavol Široczki | 1. miesto v krajskom kole olympiády v nem. jazyku, úspešný riešiteľ v celoslovenskom kole |
2005/06 | Kinga Dedinská | – 2. miesto v kraj. kole CHE olympiády kat.C |
2005/06 | Marián Petro, Erik Zelený, Patrik Bodnár | víťazi regionálneho kola súťaže o olympizme, postup do celoslovenského finále |
2005/06 | Ochotnícky kolektív DS 23 | 2. miesto v krajskom kole prehliadky alternatívnych divadiel |
2004/05 | Lucia Hiľovská | 5. miesto v kraj. kole BIO – projektová časť |
2004/05 | Matej Buzgo | 5. miesto v celoslovesnkom kole BIO olympiády, člen družstva SR, ktoré nás reprezentovalo na medzinárodnej BIO olympiáde v Číne |
2004/05 | Michal Jasaň, Pavol Široczki | úspešní riešitelia celoslovenského korešpodenčného seminára z fyziky fyzIQ v kategórii S2 |
2004/05 | Pavol Široczki | 5. miesto v kraj. kole MO kategória B |
2004/05 | Marek Mihók | 1. miesto v regionálnom kole MMO |
2004/05 | Michal Jasaň, Pavol Široczki, Tibor Kaputa, Branislav Kocper | 4. miesto v Košickom Matboji |
2004/05 | Katarína Višňovská | 3. miesto v kraj. kole Olympiády v NEJ |
2004/05 | Pavol Široczki | 1. miesto celoslov. kola Olympiády v NEJ |
2004/05 | Divadelný súbor | víťaz krajského kola, účasť na celoslovenskej prehliadke a na Festivale teatrov mlodziežewych v Poľsku |
2004/05 | Piotr Sieniawski | 3. miesto v kraj. kole Metamorfózy slova |
2003/04 | Paulína Jeseničová | 1. miesto v kraj. kole súťaže Hviezdoslavov Kubín, postup do slovenského kola |
2003/04 | Piotr Sieniawski | 1. miesto v kraj. kole súťaže Hviezdoslavov Kubín |
2003/04 | Diana Verešová | 4. miesto v kraj.kole BIO olympiády – posterová časť |
2003/04 | Alexandra Kocsisová | 5. miesto v kraj. kole BIO olympiády |
2003/04 | Michal Jasaň | úspešný riešiteľ kraj. kola MAT olympiády |
2003/04 | Marek Mihók, Pavol Široczki, Dávid Hudák | úspešní riešitelia celoslovenskej matem. súťaže KLOKAN |
2003/04 | Matej Buzgo | 2. miesto v kraj. kole a úspešný riešiteľ celosl. kola BIO olympiády, člen prípravného družstva na medzinárodnú súťaž |
2002/03 | Dávid Hudák | úspešný riešiteľ kraj. MAT semináru |
2002/03 | Matej Buzgo | 2. miesto v kraj. kole a 1. miesto v celosl. kole SOČ – odbor geovedy |
2002/03 | Matej Buzgo | 3. miesto v kraj. kole BIO, uspešný riešiteľ v celosl. kole |
2002/03 | Alexandra Kocsisová | 1. miesto v kraj. kole BiO – posterová časť, 8. miesto v celoslovenskom kole |
2001/02 | Matej Buzgo | 1.miesto v kraj. kole a 3. miesto v celoslov. kole súťaže Poznaj a chráň odbor geológia |
2000/01 | Paulína Jeseničová | 2. miesto v kraj. kole súťaže Hviezdoslavov kubín |
2000/01 | Marta Šimonová | 3. miesto v kraj. kole BIO olympiády a úspešný riešiteľ v celosl. kole |
1999/00 | Jana Stachová | 1. miesto v kraj. kole, 3. miesto v celoslov. kole olym. v NEJ |
1999/00 | Marta Šimonová | 2. miesto v kraj. kole BIO olympiády a úspešný riešiteľ v celosl. kole |
1998/99 | Marta Šimonová, Katarína Lacková | účasť na celosl. kole BIO olympiády – posterová časť |
1998/99 | Marta Šimonová | 1. miesto v kraj. kole BIO olympiády |
1997/98 | Július Kočiš | úspešný riešiteľ kraj. kola MAT olympiády |
1997/98 | Matej Buzgo | 1. miesto v slov.kole – Vedecká konferencia osemročných gymnázií z biológie |
1992/93 | Adrián Fischer | 2. miesto v reg. kole BIO oympiády – kat.A |
1992/93 | Andrea Hajduová | 1. miesto v reg. kole BIO olympiády |
1991/92 | Andrea Hajduová | 4. miesto v reg. kole BIO olympiády – kat.B |
1990/91 | Miroslav Schürger | 1. miesto v kraj. kole, účasť v slov. kole Olympiády v NEJ |
1987/88 | Mikuláš Kövesi, Peter Silarszky | úspešní riešitelia kraj. matem. semináru |
1987/88 | Petronela Tóthová | 2. miesto v kraj.kole SOČ odbor zdravotníctvo |
1986/87 | Slávka Šlosariková | 2. miesto v celosl. kole GEO olympiády |
1985/1986 | Ján Heinrich, Peter Hudák, Ladislav Kövesi, Marián Hudák, Mikuláš Kövesi, Miroslava Sabolová | 4. miesto na Stredoškolských majstrovstvách Slovenska v šachu |
1984/85 | Ladislav Janitor | 10. miesto v krajskom kole CHE olympiády – kat.A |
1983/84 | Ladislav Janitor | úspešný riešiteľ kraj. kola MAT olympiády |
1983/84 | František Revický | 4. miesto v krajskom kole CHE olympiády – kat.B |
1983/84 | Ladislav Janitor | 2. miesto v krajskom kole CHE olympiády – kat.B |
1982/83 | Ladislav Zabó | 2. miesto v celosl. kole GEO olympiády |
1982/83 | Slavomír Šlosarik | 1. miesto v celosl. kole GEO olympiády |
1982/83 | Peter Erdélyi, Ervín Petrik | 2. miesto v kraj. kole SOČ odbor geológia |
1982/83 | Andrea Balgová | 2. miesto v krajskom kole BIO olympiády |
1981/82 | Soňa Mrozeková | 6.miesto v celosl. kole GEO olympiády |
1981/82 | Slavomír Šlosarik | 1. miesto v celosl. kole GEO olympiády |
1981/82 | Michal Janek, Peter Rusnák, Michal Göbl, Marián Baník, Tibor Bráz, Ondrej Varga, Ján Bartók | 1. miesto v SSR (2. miesto v ČSSR) v Pretekoch brannej všestrannosti |
1980/1981 | Jozef Viszlai, Marián Baník, Michal Janek, Peter Rusnák, Vladimír Gajdoš, Michal Göbl, Ján Bartók | 3. miesto v SSR v Pretekoch brannej všestrannosti (7. miesto v ČSSR) |
1978/79 | Peter Fülöp | 5. miesto v krajskom kole BIO olympiády |
1976/77 | Miroslav Gábor | 5. miesto v krajskom kole BIO olympiády |
1978/79 | Milan Onda, Anton Herchl, Vladimír Gajdoš, Gabriel Pöhm, Miroslav Spišák, Oto Grollmusz, Jozef Janek | 2. miesto v SSR (5. miesto v ČSSR) v Pretekoch brannej všestrannosti |