Deň otvorených dverí

"Máme Deň otvorených dverí, vitajte u nás!" Celý 26. november 2009 sa na našej škole niesol v duchu tejto vety. Otvorili sme brány našej školy pre všetkých tých, ktorí o nás vedia a poznajú nás, ale aj pre tých, ktorí o nás ešte nič nepočuli. Ráno k nám zavítali hostia zo základných škôl v Moldave. Kým sme sa všetci pozbierali, členovia žiackej školskej rady sa im pochválili nástenkami a vitrínami plnými diplomov a ocenení, ktoré sme za posledné roky nazbierali. Prezreli si vtipný plán celej školy, ktorý im nakreslili naši umelci a nasledovala prezentácia, kde sa dozvedeli o našej škole ešte oveľa viac. Vybraní študenti ich potom previedli vyučovaním v rôznych triedach. Neskôr sa zúčastnili hodín pripravených špeciálne pre nich a aspoň jednu vyučovaciu hodinu sa mohli cítiť študentmi gymnázia. A pre tých, ktorí mali učenia dosť už len z pozorovania iných žiakov, sme pripravili aktivity v telocvični, kde mali možnosť vyskúšať si svoje fyzické zdatnosti v netradičných športových disciplínach. Každý si teda prišiel na svoje. A tak dúfame, že sa vám u nás páčilo a že sa budeme stretávať v nasledujúcom školskom roku na chodbách našej školy každý deň. Tešíme sa na vás a dovidenia!

Ďalšie fotografie nájdete v našom fotoalbume.

Tu si môžete pozrieť plán našej školy (klikni na obrázok):