Cesta do tmy (multimediálne predstavenie)

Dňa 10. 2. 2017 sa žiaci VII.OA vybrali pod vedením p. prof. Fehérovej na exkurziu do Košíc. Na miesto sme dorazili po ceste vlakom a presune mestskou hromadnou dopravou. Predtým, než sme stihli zdokumentovať toto naše podujatie fotografiami, privítali nás práve prichádzajúci študenti iných škôl. Podujatie nieslo názov The dark trip – Cesta do tmy. Divadelnou inscenáciou sme putovali príbehom autora, Martina Žáka, ktorého cieľom je poukázať na to, aké sú drogy zlé. Keďže ide o autobiografiu, podujatie sa nemôže charakterizovať ako jeden z tých bežných protidrogových koncertov, ktoré nám predtým neposkytli iný pohľad na drogy. Aj keď sme sa tam mnohí vybrali s predsudkami, s určitosťou môžem povedať, že po koncerte mnohí z nás zmenili názor. Divadelná inscenácia nás pohltila a dokázala nám to, že drogy prinášajú vážnu závislosť, ktorá by sa určite nemala zanedbať, pretože neprimerane zoradenými teenagerskými hodnotami môžeme zničiť život nielen sebe, ale aj mnohým ďalším.

... fotografie z akcie