Školský výlet v Kremnici

Kto by sa netešil na školský výlet? Každý, ale 26. júna boli nadšení hlavne študenti vyššieho stupňa nášho Gymnázia, ktorí to mali nasmerované na 3 dni do Kremnice. Zábava začala už vo vlaku, keď sme strávili 2 nekonečné hodiny v Jesenskom kvôli miernemu železničnému kolapsu. Nakoniec sme však šťastlivo dorazili až do ubytovne, ktorá síce bola skromná, ale pre našu partiu takmer 70 ľudí ideálna.
Ešte prvý večer sme zvládli túru na vyhliadkovú vežu na Krahuliach. Nádherný výhľad stál za miernu námahu. Počas ďalších dní sme sa zoznámili so zaujímavosťami Kremnice – mincovňou, múzeom gýča, netradičným námestím i mestským hradom. Unavení (aj po nočnej diskotéke) a plní zážitkov sme sa vrátili domov s plánmi na ďalšie výlety. Vyrazíme aj nabudúce, však?

... fotografie z akcie