Mikuláš

Ako tradične, aj tento rok na našu školu zavítal Mikuláš. Tento Mikuláš však nebol len taký obyčajný. Keďže to bola žena, môžeme ju nazvať "Mikuláška". Ako prvú triedu navštívila Mikuláška aj so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom I.OA. Keďže v tejto triede sa nachádzajú malé talentované speváčky, obrátili sme sa na nich s prosbou, aby nám zaspievali. Dievčatá samozrejme nesklamali a s pomocou Milulášky zaspievali. V ďalších triedach nám už síce študenti nechceli zaspievať, no pár z nich nám na otázku „Kto bol vlastne Mikuláš?“ vedelo odpovedalo veľmi pekne. Aj tento rok Mikuláš potešil študentov malým balíčkom, ktorý obsahoval sladkosti, odznak s logom školy, malý zápisník, ale aj pero, ktoré potešilo mnoho žiakov. Tak teda dúfajme, že sa Mikuláš, či Mikuláška vráti aj budúci rok.

... ďalšie fotografie sú vo fotoalbume