Európa v škole

„Je cítiť, že za mojím dielom je moja fantázia, môj spôsob myslenia, života, teda moja duša.“
(Jil Sander)

Aj tento rok sme sa zapojili do celoslovenskej výtvarnej súťaže Európa v škole. Zadaná téma bola pre študentov dosť náročná - TVOJA – MOJA – NAŠA BUDÚCNOSŤ. Zapojili sme sa do každej jednej vekovej kategórie. V okresnom kole v kategórii 13 - 15 rokov získala čestné uznanie Patrícia Hudáková V.OA , v krajskom kole a postup do celoslovenského kola v kategórii 16 – 19 rokov, získali Ráchel Borovská - II.A, Ľubomíra Somodiová –III.A, Jana Faragoóvá - III.A a čestné uznanie Dominika Sabová - IV.A. Študenti II.A v multimediálnej práci za kolektívnu prácu získali pekné druhé miesto (Patrícia Bálintová, Diana Vozárová, Monika Kababiková, Klaudia Jusková a Adrián Juríček). Aj keď na celoslovenskom kole nezískali žiadne umiestnenie, svojimi prácami dokázali, že umenie má svoj význam ich živote.
Blahoželám im, prajem veľa tvorivých dní.

... a tu nájdete video