A opäť sa začala škola!

Skončilo sa leto, nadišiel september. Brány školy sa zas otvorili. Gymnázium Š. Moysesa 2. septembra slávnostne otvorilo nový školský rok 2010/2011. Privítalo všetkých svojich študentov a učiteľov, ale nielen to. Do svojich radov prijalo aj nové, zatiaľ nám ešte neznáme tváre mladších aj starších prvákov. Nový vietor zavial aj v radoch učiteľského zboru.

Nastal čas každodenných povinností. Chytanie slnečných lúčov a príjemné leňošenie vystrieda vysedávanie v školských laviciach a usilovné nadobúdanie nových vedomostí a skúseností.
Nech sa nám všetkým príjemne a úspešne míňajú dni a týždne, nech nás plnenie si školských i pracovných povinností teší a napĺňa, nech nám chvíle strávené v tejto našej škole prinášajú len príjemné prekvapenia, splnené sny a túžby.