Deň študentstva - športové aktivity

Dňa 16.novembra sa v telocvični našej školy konali rôzne športové aktivity pri príležitosti Dňa študentstva. Súťaže prebiehali od pol desiatej približne do pol dvanástej a celú akciu riadili naši profesori telesnej výchovy. Na programe bolo mnoho súťažných disciplín ako skok do z miesta, šplh na lane, skok cez švihadlo, kotúl s loptou a podobne. Študenti súťažili ako štvor- alebo päť-členné družstvá za každú triedu.

Všetci sa snažili o čo najlepší výsledok, navzájom sa povzbudzovali, atmosféra bola vynikajúca. Žiaci súťažili v dvoch kategóriách, starších a mladších, tiež boli hodntené zvlášť dievčenské a chlapčenské družstvá. Dúfam, že na budúci rok sa podobná akcia zopakuje zas =)

... viac fotografií nájdete vo fotoalbume: športové aktivity, protidrogová prevencia, o štúdiu v zahraničí